Keemiline värvi eemaldamine

Pakume Sulle kiiret ja ohutut keemilist värvieemaldust kõikidele metallidele.

Keemiline eemaldamine on värvi, täiteainete ja laki eemaldamine erinevatelt objektidelt (autode kestad/kereosad, jalgrattad jne). Protsessi eesmärk on eemaldada kõik metallile kinnitunud pinnakatted ja kemikaalid, jättes alles vaid paljas teras. 

Nagu eespool mainitud, kasutatakse keemilist eemaldamist erinevatel eesmärkidel:

  • Laialdaselt kasutatav autotööstuses
  • Valuvelgede renoveerimiseks
  • Vana pulbervärvi või värvi eemaldamiseks
  • Kerepaneelidele jäänud saasteainete eemaldamiseks
  • Autode ja valuvelgedelt rooste ja korrosiooni eemaldamiseks

 

Keemilise värvi eemalduse tulemusena saab alustada tööd puhtalt pinnalt ning kiirendada renoveerimis- ja remonditööde protsessi.

Keemiline värvi eemaldamine

Värvi eemaldamine protsessi saab teostada erinevate meetoditega: kastmine/uputamine, pihustamine ja ultraheli. Vastaval pinnal kasutatakse selle jaoks optimaalselt kohandatud tooteid. 

Tundlikud pinnad, nt tsink, tsingitud teras, alumiinium ja värvilised metallid tuleb töödelda pehmete värvieemaldajatega. 

Plastikult värvieemaldamine on aina populaarsem, sest enne kui plastikut saab ringlusesse saata, tuleb see enne puhastada lisanditest (nt värvidest).

Puidust eemaldamine eeldab materjalisõbralikku töömeetodit, kus puidudetailid eemaldatakse pihustamise viisil. Antud meetodil on pinna kokkupuuteaeg eemaldusvahendiga väga lühike. Lisaks tuleb katmata puit järeltöödelda neutraliseeriva ainega.

Võta meiega julgelt ühendust