Privaatsuspoliitika

Lipson Invest OÜ (edaspidi “Meie”), opereerib veebisaiti pulbervarv.com (edaspidi “Veebisait”) ja täidab oma kohustusi seoses andmekaitse seadusega.

Meie kogutud andmed

Kogume Teie isikuandmeid, mis Te meile esitate, kui täidate meie kontaktvormi veebisaidil (nimi, telefoninumber, e-posti aadress, ettevõtte nimi ja sõnum). Lisaks kogume teavet, mis on seotud Teie veebisaidil toimunud tegevusega, nagu näiteks lehitsemistegevus ja IP-aadress, kasutades Google’i Search Console’i ja Google Analytics 4.

Andmete kasutamine

Kogutud andmed kasutame Teiega ühenduse võtmiseks, kui Te meile sõnumi saatate, ning veebisaidi ja selle funktsionaalsuse parandamiseks. Andmed võidakse kasutada ka reklaami ja turunduse eesmärkidel.

Andmete jagamine

Me ei jaga Teie isikuandmeid kolmandate osapooltega ilma Teie nõusolekuta, välja arvatud juhul, kui seadus seda nõuab.

Andmete turvalisus

Võtame kõik vajalikud meetmed, et kaitsta Teie isikuandmeid kräkimise, hävitamise või ebaõige kasutamise eest.

Küpsised

Meie veebisait kasutab küpsiseid, et parandada Teie kasutuskogemust ja pakkuda Teile sobivat sisu ja reklaami. Küpsiste kohta saate lisateavet meie küpsiste poliitikast.

Teie õigused

Teil on õigus igal ajal nõuda Teie isikuandmete kustutamist või muutmist. Samuti võite nõuda lisateavet selle kohta, kuidas me Teie andmeid kasutame. Palun võtke meiega ühendust e-posti aadressil rasmus@lipson.ee.

Muudatused privaatsuspoliitikas

Jätame endale õiguse privaatsuspoliitikat igal ajal muuta. Teie isikuandmed on meie valduses ja kaitse all ning me järgime kõiki seadusega ette nähtud andmekaitse nõudeid.

Kontakt

Kui Teil on küsimusi või muresid meie privaatsuspoliitika või andmete kasutamise kohta, palun võtke meiega ühendust e-posti aadressil rasmus@lipson.ee.

Kinnitus

Läbi selle privaatsuspoliitika kinnitate, et olete tutvunud meie andmekogumise, kasutamise ja jagamise tavadega ning nõustute nendega. Kui Te ei nõustu meie privaatsuspoliitika tingimustega, palun ärge kasutage meie veebisaiti.

Võta meiega julgelt ühendust